گرانترین بره دنیا

گرانترین بره دنیا

یک دامدار نمی توانست بزرگ شدن را تصور کند. یک بره 11 تومن ثروت برایش می آورد. این بسیار زیبا ، سالم و قوی صاحب او را ثروتمند کرد. که تمام خصوصیات یک گوسفند کامل را دارد و در حراجی روز پنجشنبه در اسکاتلند به مبلغ مورد نیاز 40000 دلار (حدود 11 میلیارد تومان) فروخته شد.

جف ایکین یکی از سه پرورش دهنده گوسفندی است که از هفته ها قبل از حراج روز پنجشنبه در لانارک ، نزدیک گلاسگو ، Double Diamond را تحت نظر دارد. این بره یک حیوان بسیار بزرگ و از نظر ژنتیکی کامل است که پرورش یافته است تا بزرگتر از آن برای تولید و پرورش نژاد بزرگتر استفاده شود.

گرانترین بره دنیا با قیمت 11 میلیون تومان به فروش رسید

چشم فقط یکی از کشاورزان برتر اروپا به این بره بود ، اما سرانجام آیکین و دو همکارش توانستند با کشیدن چک 4900 هزار دلاری حیوان را از آن خود کنند. تسل یکی از بهترین نژادهای میش و گوسفند در اروپا و جهان است و ریشه آن به منطقه کوچکی در هلند برمی گردد. فقط بهترین های این نژاد با خلاصه پنج رقمی فروش ، اما این نژاد تا شش رقم افزایش یافت.

آیکین برای گرفتن بره به مدت شش ماه با یکی از همکارانش همکاری کرد ، اما با شدت گرفتن بازی ، همکار دیگری ظهور کرد و این سه نفر توانستند در یک ماراتن سخت با هفت یا هفت خرید دیگر رقابت کنند. ، Double Diamond را بگیرید. این بره متعلق به خانواده چارلی از منطقه چشایر بود که اکنون باید با چک 490،000 دلار تجارت خود را رونق بخشند.

گرانترین بره تاریخ قبل از سال 2009 با رقم 307 هزار دلار برای خرید و فروش بودجه و خود آیكین هرگز بیش از 105 هزار دلار برای خرید بره و گوسفند خریداری نكرده بود.

درباره ی Djafo807901047

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد میلیونی در خانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *